A+ R A-

Медалі міжнародного турніру "Кубок Карпат"

9-13 вересня 2014 р. в місті Моршин проходив Міжнародний турнір з боксу "Кубок Карпат".

В цих змаганнях прийняли участь олександрійські боксери: Вадим Балуба, Акім Чорнобривець, Костянтин Фоменко та Микита Максимов (учень Броварського вищого училища  фізичної культури).

Вадим Балуба  (52 кг) провів чотири поєдинки з боксерами з міст: Хмельницький, Донецьк, Кіровоград та Вінниця в яких впевнено здобув перемоги та став  чемпіоном турніру.

Микита Максимов (54 кг) провів три поєдинки з боксерами з міст: Львів, Київ, Суми та здобув срібло турніру.

Акім Чорнобривець (57 кг) провів три поєдинки з боксерами з міст: Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл та здобув бронзу турніру.

Костянтин Фоменко (66 кг) провів два поєдинки з боксерами з міст: Дніпропетровськ, Полтава але нажаль не зміг пробитись до медального заліку.

До змагань боксерів готували тренери ДЮСШ №2: Юрій Грінер, Олександр Чорнобривець, Олег Грінер.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутком нагород на "Кубку Карпат".